90961

Sümer Gübre, yenilenen çağın getirdiği yeniliklere uygun olarak, Türkiye’ nin her noktasında ki çiftçilere ulaşıp en iyi verimi alması ve organomineral gübre ile ülkedeki toprakların verimliliğini arttırmak amacı ile 2017 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Gelişen tarım sektöründe çiftçinin ihtiyaç ve gereksinimlerini gözeterek, kalite, güven ve gelişimin adresi olma hedefiyle gübre sektöründe faaliyete başladık.

Ürün ve hizmetlerimizi çiftçilerin en yüksek faydayı sağlayacağı haliyle müşteri odaklı bir gelişim içerinde ve sürekli öğrenerek sunmaktayız.

Topraktan yüksek kalite ve miktarda verim alınması için kaliteli gübre kullanılması çok önemlidir. İleri teknolojimiz ve kendini sürekli geliştiren deneyimli uzman kadromuz ile Türk ve dünya çiftçisine uygun fiyatla kaliteli gübreyi sunmayı hedef edindik.

Bilinçsizce su tüketimi, küresel ısınma ve buna benzer sebeplerden dolayı dünyanın göz bebeği olan ülkemiz toprakları ağır tahribat görmüştür ve görmektedir.

Çiftçilerimize organomineral gübre üreterek topraktaki çoraklaşmayı önleyerek çiftçimizin daha kaliteli, daha bereketli ürün alınmasına yardımcı olmaktadır.

Değerlerimiz;

  • Müşteri Odaklılık
  • Takım Çalışması
  • Güven Ve Saygı
  • Mükemmeliyetçilik
  • İnsan Ve Çevre